Jízdy po Praze

Přijeli jste do Prahy a netušíte, jak si prohlédnout to nepřeberné množství památek, aniž byste prošoupali podrážky, namáhali dolní končetiny a měli ještě sílu zajít večer na nějakou mňamku? Stačí objednat jedno z našich aut a máte po starostech. Budete mít jistotu, že po návratu domů budete vědět víc, než že v Praze je Karlův most. V pohodlí více než padesát let starých kabrioletů, nebo jejich vícemístných nástupců, se pokocháte vším, co zlatá Praha nabízí. Staré Město, Nové Město, Židovská čtvrť, Malá Strana a hlavně Pražský hrad, to znamená všech pět historických měst pražských, s profesionálním výkladem, českým pivem v ruce a rodinou, manželkou, milenkou, nebo třeba jen tchýní vedle sebe.

 • Projížďka po historických centrech Prahy
 • Pohodlí 50 let starých kabrioletů
 • Profesionální výklad

Jízdy v Praze

1h2200CZK
 • Malá Strana
 • Staré a Nové město
 • Židovská čtvrť

Noční jízdy

Máme pro vás jedinečnou nabídku nočních projížděk. Pokud chcete po večeři, před pařbou, nebo po celodenní chůzi vidět noční Prahu v plné kráse, není nic romantičtějšího, než využít naší nabídky a obdivovat osvětlené hlavní město České Republiky. A jelikož máme čtyři kola a vás dozajista nebaví, vybírat si z tisíců taxíků, přiblížíme vás po projížďce do restaurace, na koncert, do divadla, za holkama, nebo do peřin!

 • Noční jízda
 • Stylové taxi
 • Romantické jízdy

Noční jízdy

1h2200CZK
 • Romantické vyjížďky
 • Atmosféra noční Prahy
 • Naplánování vlastní trasy

Trasy

Co uvidíte za památky ?

Prašná brána

Prašná brána je pozdně gotická stavba na rozhraní ulice Na Příkopě a náměstí Republiky vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. V bráně začíná Celetná ulice, která zde tvoří první část Královské cesty, která vede odtud až na Pražský hrad.

zidovske_mesto

Židovské město

V dobových předasanačních vzpomínkách i v pozdější literatuře je Josefov označován jako „Židovská čtvrť“, „v Židech“ ale také jako „Pátá čtvrť“. Josefov (něm. Josefstadt) je městská čtvrť a nejmenší katastrální území Prahy o rozloze 8,81 ha, obklopené Starým Městem.

staromestske_namesti

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (dříve také Velké náměstí, lidově dnes Staromák) je náměstí v Praze v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

klementinum-1

Klementinum

Klementinum má dějinný význam pro rozvoj humanitních a přírodních věd, zejména matematiky a astronomie. Do roku 1938 sídlila ve zdejší Astronomické věži hvězdárna, do začátku 20. století prakticky jediná významná u nás.

Rudolfinum

Rudolfinum

Rudolfinum je novorenesanční budova na náměstí Jana Palacha při pravém břehu řeky Vltavy na Starém Městě v Praze. V její Dvořákově síni se pořádají významné koncerty, např. v rámci Pražského jara. Budova Rudolfina patří České filharmonii, jež zde i sídlí.

Poslanecká sněmovna

Thunovský palác (někdejší Roupovský dům) je památka nacházející se v Praze na Malé Straně. Je chráněn jako národní kulturní památka České republiky a jeho adresa je Sněmovní 4.

mikulas

Sv. Mikuláš

Kostel svatého Mikuláše, je barokní kostel nacházející se v Praze na Malostranském náměstí. Chrám je někdy díky své monumentalitě a náročnému architektonickému i uměleckému zpracováním považován za umělecky nejvýznamnější barokní stavbu Prahy.

panna_marie

Panna Marie Vítězná

Kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského  se nachází v Praze pod Petřínem v Karmelitské ulici na Malé Straně. Svoji proslulost získal především díky milostné sošce Pražského Jezulátka, kvůli které se často přezdívá U Pražského Jezulátka.

malostranske_namesti Malostranské náměstí

Malostranské náměstí tvoří centrum Malé Strany v Praze, v městské části Praha 1. Fakticky jde spíše o dvojici náměstí, oddělených kostelem a s ním spojeným blokem domů.

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

nar_divadlo Národní divadlo

Národní divadlo v Praze patří mezi nejznámější divadla v České republice. Novorenesanční budova divadla Josefa Zítka je jednou z nejvýznamnějších staveb v zemi jak z hlediska obecně národněkulturního, historického, tak i z hlediska čistě architektonického.

tancici_dum Tančící dům

Pojmenován je podle tvaru svých dvou nárožních věží, inspirovaných slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tančící dům navrhl Vlado Milunić spolu s Frankem O. Gehrym, kterého k projektu přizval investor.