Svatební jízdy

Nažehlené obleky, upravené róby a naleštěné boty, nervózní maminky, posilnění tatínkové a uvolněný ženich ví, že před domem či hotelem stojí nazdobené kabriolety, u nich též svátečně odění řidiči, připraveni odvézt buď jen nevěstu s ženichem, nebo klidně všechny svatebčany k obřadu. A ať si řeknete své „ano“ nebo své „ne“, naši řidiči rázně odmítnou kolemjdoucí zájemce a odvezou vás konečně ke zdroji, do restaurace, na hostinu. Máme pro vás připraveny buď čtyřmístná, nebo sedmimístná auta, takže přání všech, kteří si chtějí užít cestu, budou vyslyšena.

Ale není třeba truchlit! I váš poslední den svobody a zároveň i první den celoživotní dřiny si můžete udělat krásným. Naše historické kabriolety jsou pro vás jedinečnou přiležitostí, jak si udělat očko a plusové body u vaší nastávající. Odvoz z hotelu na obřad, focení, odvoz z obřadu na hostinu, odvoz domů a vše, co si poté ještě budete pamatovat a co váš nový tchán milerád zaplatí, vám umožní naši nablýskaní krasavci s otevřenou střechou. Takže hlavu vzhůru, nasednout a užívat si, život jde dál.

Svatební jízdy

1h2200CZK
  • Jízdy veteránem pro svatebčany
  • Komfort 50 let starých vozů
  • Při objednání 2 a více vozů sleva na 1500kč/h.

Stylová svatební jízda

Zapomeňte na naleštěné bouráky a drahé limuzíny. Prožijte poslední minuty svobody jako pravý gentleman po boku své nadcházející lady uvnitř stylového veterána.

Vzpomínky na svatbu

Pořídíme Vám kvalitní fotografie s našimi vozidly. Ať máte na co vzpomínat.

Co můžete čekat od svatební projížďky?

Vás i vaší drahou polovinu odvezeme na obřad. Poslední minuty svobody prožijete stylově.
První minuty co budete v chomoutu strávíte jízdou na pořádnou hostinu. Na všem zlém je něco hezké.
Nesmíme zapomenout, že váš fotograf bude chtít mačkat spoušť. Fotit se s auty můžete třeba celý den
Při objednání 2 a více vozů sleva na 1500kč/h.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Chcete, aby Vaše svatba byla unikátní? Nechte se celý den vozit 50 let starými veterány!

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA