Již více než deset let pro vás poskytujeme jedinečné okružní jízdy historickou Prahou a to vozy Škoda Felicia Cabrio ze šedesátých let a replikami vozů Alfa Romeo z let třicátých. Naši profesionální řidiči vám v několika jazycích ukážou nejen veškeré krásy stověžaté Prahy, ale i hrady a zámky v Čechách, lázeňská města a vše, co nabízí tato malebná země v srdci Evropy.

Naše auta jsou též využívána pro svatební účely, promoce a jiné firemní příležitosti. A proto neváhejte a vyberte si z našich nabídek.

Kam se s námi podíváte?

Historická zákoutí, tajné uličky, majestátné katedrály a tajemné ulice Prahy. Načerpejte hutnou atmosféru města o němž leckteří tvrdí, že patří mezi nejkrásnější města světa.
Vyjeďte si na výlet mimo Prahu a prozkoumejte pamětihodnosti významných českých měst, či historických hradů a zámků. Za celodenní výlet získáte zážitek, na který budete dlouho s láskou vzpomínat.
I váš poslední den svobody a zároveň i první den celoživotní dřiny si můžete udělat krásným. Naše historické kabriolety jsou pro vás jedinečnou přiležitostí, jak si udělat očko a plusové body u vaší nastávající.

 

Pohleďte sami, co vše za naše společné dobrodružství uvidíte